ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik Optical Fiber Module S+2332LC10D
5.0 / 1

ماژول فیبر نوری میکروتیک S+2332LC10D

تماس با ما : 02144671862
یک جفت ماژول فیبرنوری با سرعت 10G | قابلیت انتقال اطلاعات تا 10 کیلومتر | پشتیبانی از تکنولوژی DDMI | Single Mode
  پرداخت در محل تهران
  ارسال رایگان سفارشهای بالای3میلیون تومان از سایت
  ضمانت اصالت کالا 
  ارائه مناسبترین قیمت

محصول S+2332LC10D دو ماژول فیبر نوری است که مدل S+23LC10D با سرعت 10G و طول موج 1270nm و مدل S+32LC10D با سرعت 10G و طول موج 1330nm اطلاعات را از طریق پورت فیبر نوری ارسال و دریافت می کنند و دارای یک کانکتور LC می باشند و به صورت Single Mode عمل می کنند.

همچنین این دو ماژول قابلیت انتقال اطلاعات تا 10 کیلومتر را دارند.

مشخصات فنی

سرعت انتقال Data ۱۰ گیگ
فاصله ۱۰ کیلومتر
نظر های موجود
(0/0)

orginal

نظر خودتان را بنویسد