میکروون

میکروون | Mikrowan:

 

تجهیزات شبکه ای و مخابراتی میکروون تجهیزاتی است که بیشترین تمرکز خود را بر روی محصولات Outdoor بنا نهاده است. رادیو های این برند با استفاده از هسته میکروتیک طراحی شده است. با توجه به این که در محصولات میکروتیک ما مدل های ساختار یافته کمتری داریم، رادیو های میکروون با رعایت استانداردهای لازم برای محیط هابی مختلف با شرایط اب و هوایی متغیر کمک زیادی در بدست آوردن پایداری در این محیط ها نموده است.

این رادیوها امکانات خوبی نظیر reset کردن بدون پایین آوردن رادیو از روی دکل را پیش بینی کرده و برای جلوگیری از آسیب های ورود جریان های بالای برق و گارانتی کامل دستگاه در شرایط آسیب های احتمالی در کمترین زمان ممکن، امکاناتی را فراهم آورده که شرکت و سازمان های بزرگ با خرید این تجهیزات از سرویس های خوبی برخوردار شوند.

آنتن های این برند به نوبه خود بی نظیر است شما می توانید یک آنتن با بازه فرکانسی باز داشته باشید که این موضوع کمک بسیار زیادی در فضا های با نویز زیاد می کند. این آنتن ها بهترین انتخاب برای برقراری ارتباط های پایداربا پهنای باند بالا محسوب می شود.

کابل های میکروون نیز راه حلی بود برای پایان دادن خرابی کابل های شبکه در محیط های فضای باز. می توان گفت نفوذ آب به تجهیزات، پوسیده شدن کابل زیر آفتاب و آب یکی از مشکلات اساسی است که شبکه کاران همیشه نگران آن بودند که ارتباط حساسشان با خرابی کابل تحت تاثیر قرار نگیرد.

در کابل های میکروون با استفاده از ژله برای عدم نفوذ آب، استفاده از روکش های دو لایه پلی اتلین برای عدم پوسیدگی در مقابل آب وآفتاب، استفاده از فویل آلومینیومی در برابر نفوذ نویز، استفاده از جنس 100% مس برای کمترین افت ولتاژ، در کابل ها شرایطی مهیا خواهد شد که شما با خیالی راحت در لینک های فضای باز ارتباط پایدار داشته باشید.

POE های میکروون هم راه حلی بی نظیر در مدیریت پاور در مراکز ارائه دهنده سرویس است که ارائه کنندگان سرویس را از تعداد زیاد POE ها، به هم ریختگی، قطع و وصلی به دلیل تغییرات غیر عمدی و مسائل دیگر مبرا کرده و امکان مدیریت پورت ها را به مدیران شبکه از راه دور می دهد این POE اولین در دنیا محسوب می شود. که مختص رادیوهای وایرلس طراحی و تولید شده است امکانات مدیریتی و مانیتورینگ این محصول بی نظیر است.