گیت وی FXS 16 پورت گرند استریم GXW4216

گیت وی ۱۶ پورت FXS گرند استریم GXW4216

وضعیت کالا: موجود در انبار
قیمت: 11,700,000 تومان
دارای ۱۶ خروجی خط آنالوگ – Rj11 | دارای صفحه نمایش با نور پشت ضمینه | دارای یک پورت گیگ
لطفا قبل از ثبت سفارش جهت موجودی و قیمت روز تماس حاصل نمائید.
 09981008658 واتساپ

گیت وی ها همواره از ابزار ها و تجهیزات مهم و اساسی در راه اندازی سیستم ویپ بوده اند، کیفیت یک گیت وی میتواند تاثیر مستقیم روی کیفیت کل سیستم داشته باشد.
گیت وی های FXS به منظور تبدیل داخلی سیپ به داخلی آنالوگ برای بهره برداری از تلفن های آنالوگ معمولی، بیسیم و یا دستگاه پوز و فکس روی سیستم ویپ استفاده میشود.

امکانات و ویژگی های گیت وی FXS16 GXW4216 گرنداستریم

گیت وی GXW4216 دارای ۱۶ پورت داخلی آنالوگ میباشد ، این گیت وی میتواند در پروژه هایی که نیاز به داخلی های آنالوگ نسبتا زیاد هستند مورد استفاده قرار گیرد.

این گیت وی گرند استریم دارای یک پورت Telco connectors یا جک آنفولان میباشد ، این پورت برای کسانی که میخواهد خروجی های گیت وی را وارد پست کنند و از انجا در مجوعه مورد نظر پخش کنند ، بسیار ضروری و مهم میباشد.این کار نهایتا باعث مدیریت آسان خطوط و نظم و تمییزی کار میشود.

برند آمریکایی گرنداستریم GRANDSTREAM که یک برند شناخته شده در سطح جهانی است، کیفیت این محصول را تضمین میکند، ضمن اینکه اهل فن همیشه به پایداری و کیفیت بالای گیت وی های گرند استریم تاکیید دارند، این کیفیت و پایداری در کنار امکانات بروز و کامل باعث شده جزء محبوب ترین انتخاب ها برای یک گیت وی FXS باشد.

اطلاعات تکمیلی گیت وی ۱۶ پورت FXS گرند استریم GXW4216

مشخصات فنی

تعداد پورت RJ11 ۱۶ پورت FXS
تعداد پورت اترنت 10/100/1000 ۱ پورت
نظر خودتان را بنویسد