گیت وی ویپ ۲ پورت FXS آنالوگ گرنداستریم مدل HT802

گیت وی ۲ پورت FXS آنالوگ گرنداستریم HT802

سازگاری کامل با تمام سرور های ویپ و IP-PBX سیپ ساپورت | دارای ۲ پورت خروجی تلفن آنالوگ -RG11 | امنیت بالا با تکنولوژی رمز گذاری TLS و SRTP | پشتیبانی از فکس

لطفا قبل از ثبت سفارش جهت اطلاع از موجودی و قیمت روز تماس حاصل فرمائید.

وضعیت کالا: موجود در انبار
۱,۵۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل تعداد سفارش این کالا 100 می باشد.

گیت وی های FXS برای تبدیل سیگنال دیجیتال (خط داخلی سیپ) به سیگنال تلفن آنالوگ مورد استفاده قرار میگیرند.در واقع کار این دستگاه گرفتن داخلی سیپ به عنوان ورودی و دادن خروجی تلفن آنالوگ میباشد از این رو به آنها مبدهای تلفن آنالوگ (ATA) هم گفته میشود. و شما از خروجی های آنالوگ این گیت وی میتوانید برای اتصال تلفن بیسیم معمولی، دستگاه پوز، دستگاه فکس و یا یک تلفن آنالوگ معمولی استفاده کنید.

کارایی گیت وی FXS2 HT802

معمولا سیپ سرور ها و یا IP PBX ها (دستگاه های سانترال تمام آی پی) فقط داخلی سیپ میدهند (چون داخلی سیپ یک ماهیت نرم افزاری دارد) یا اینکه تعداد داخلی های آنالوگ محدودی دارند از این رو ما برای گرفتن داخلی آنالوگ از سافت سوئیچ ها و سانترال های IP نیاز به تجیهیزات گیت وی FXS داریم. همچنین از گیت وی های FXS در کنار گیت وی های FXO برای انتقال خط تلفن استفاده میشود.

مزیت ها گیت وی گرند استریم HT802

گیت وی های گرند استریم به خاطر کیفیت بالا پایداری و سازگاری با خطوط مخابراتی ایران و نهایتا قیمت مناسب، همواره جزء انتخاب های اول اهل فن بوده است .گیت وی FXS802 بهینه شده مدل HT702 میباشد و از سرعت و کارایی بالاتری برخوردار است .ضمنا شما میتوانید با استفاده از یک کابل استاندارد یک داخلی آنالوگ را تا فاصله یک کیلومتری از گیت وی هم مورد بهره برداری قرار دهید.

دیگر امکانات گیت وی HT802 GRANDSTREAM

انتظار تماس ،انتقال ،هلد ، کنفرانس ۳ نفره و …..

اطلاعات تکمیلی گیت وی ۲ پورت FXS آنالوگ گرنداستریم مدل HT802

مشخصات

تعداد پورت RJ11
۲ پورت FXS
تعداد پورت اترنت 10/100
۱ عدد دارد
نظر خودتان را بنویسد