کارت دیجیتال چهار پورت دیجیوم Digium 1TE436BF

کارت دیجیتال چهار پورت دیجیوم 1TE436BF

استریسک کارت دیجیتال 4 پورت دیجیوم با گذرگاه PCI و ماژول سخت افزای حذف اکو مناسب برای اتصال خطوط ایوان مخابراتی می باشد.

لطفا قبل از ثبت سفارش جهت اطلاع از موجودی و قیمت روز تماس حاصل فرمائید.

وضعیت کالا: ناموجود

کارت ایوان دیجیوم مدل 1TE436BF دارای 4 پورت E1/T1 است. کارت های دیجیتال یا همان ایوان به عنوان مبدل داخلی دیجیتال به IP برای نرم افزار های تلفنی ویپ مورد استفاده قرار می گیرند و بخشی از یک IP PBX به شمار می روند.

برای اتصال خط شهری E1 یا PRI و یا سانترال سنتی به مرکز تلفن ویپ، می توان از کارت ویپ E1 استفاده نمود. کارت تلفنی E1 با نصب بر روی مادربرد سرور، PRI را به VOIP تبدیل می کند. کارت های ویپ E، از ظرفیت ۱ تا ۱۶ پورت  تولید و عرضه می شوند. ظرفیت هر خط ایوان برابر با 30 کانال می باشد، این بدین معنی است که می توانید 30 تماس همزمان داشته باشید. خطوط ایوان بر اساس نوع درخواست می توانند یک طرفه و یا دو طرفه باشند. در خطوط ایوان یکطرفه صرفا تماس ورودی میسر خواهد بود. ماژول های سخت افزاری حذف اکو می توانند به صورت انتخابی بر روی  کارت های دیجیوم نصب شوند.

کارت استریسک 4 پورت Digium 1TE436BF از طریق گذرگاه PCI به اسلات سیستم تلفنی متصل می گردد و دارای ماژول سخت افزاری حذف اکو می باشد. ماژول حذف اکوی قابل اتصال به کارت های ایوان 4 پورت VPM128 می باشد.

ویژگی های مهم کارت دیجیتال چهار پورت دیجیوم Digium 1TE436BF

  • 4 پورت دیجیتال/ایوان
  • کیفیت صدای فوق العاده
  • سازگار با سیستم های تلفنی Open source
  • دارای ماژول سخت افزاری حذف اکو

مشخصات

تعداد پورت E1/T1/PRI
۴ پورت E1/T1/PRI
نظر خودتان را بنویسد