معرفی مدرک MTCNA میکروتیک

معرفی مدرک MTCNA میکروتیک

مهندسی عمومی میکروتیک MTCNA | دوره آموزشی جامع MTCNA (MikroTik Certified Network Associate) میکروتیک بصورت حرفه ایی و کاملا استاندارد طبق سرفصلهای کمپانی MikroTik، شما را با مهارت های اولیه کار با RouterOS میکروتیک (MikroTik) به خوبی آشنا می کند.

لطفا قبل از ثبت سفارش جهت اطلاع از موجودی و قیمت روز تماس حاصل فرمائید.

وضعیت کالا: ناموجود

دوره آموزشی جامع MTCNA (MikroTik Certified Network Associate) میکروتیک بصورت حرفه ایی و کاملا استاندارد طبق سرفصلهای کمپانی MikroTik، شما را با مهارت های اولیه کار با RouterOS میکروتیک (MikroTik) به خوبی آشنا می کند. دوره MTCNA میکروتیک دریچه ورود شما به دنیای عظیم تجهیزات زیر ساختی و حرفه ایی شبکه است. این دوره پایه و اساس کلیه دوره های آموزشی میکروتیک پیشرفته، دوره های مهندسی شبکه، اسکریپت نویسی و حتی هک و امنیت است. شما با یادگیری این دوره آموزشی میکروتیک قطعا به هیچ منبع دیگری برای شروع کار در بازار شبکه نیاز نخواهید داشت.

 

دوره آموزشی MTCNA | MikroTik Certified Network Associate میکروتیک چیست؟

در مسیر یادگیری میکروتیک | MikroTik بدون شک اولین و پایه ای ترین دوره آموزشی در دنیا به عنوان MTCNA یا MikroTik Certified Network Associate شناخته می شود. همانطور که از نام این دوره مشخص است، شما در این دوره آموزشی میکروتیک با مفاهیم پایه، ساختار RouterOS میکروتیک، دستورات مقدماتی، شکل و ظاهر ماژولهای مختلف سیستم عامل میکروتیک، فلسفه وجودی میکروتیک، پیکربندی اولیه میکروتیک توسط رابط های گرافیکی و CLI و بسیاری دیگر از نکات کاربردی MikroTik | میکروتیک | مایکروتیک آشنا خواهید شد و در وهله اول با این دوره آموزشی میکروتیک، استرس و ترس شما از کارکردن و نصب و راه اندازی اولیه MikroTik تا حد زیادی ریخته می شود.

دوره MTCNA یا MikroTik Certified Network Associate میکروتیک توسط کمپانی میکروتیک | MikroTik که سازنده تجهیزات MikroTik در دنیا میباشد، تدوین و در اختیار اساتید بین المللی این شرکت جهت تدریس به دانشجویان قرار گرفته است. دوره MTCNA بعنوان یک پیشنیاز برای کلیه دوره های تخصصی و حرفه ایی تر میکروتیک | MikroTik تهیه شده است.

بد نیست بدانید در دنیا بصورت متوسط در هر هفته بیش از 100 دوره Boot-Camp رسمی MTCNA برگزار می شود و در پایان این بوت کمپ ها آزمونهای بین المللی توسط اساتید رسمی برگزار می شود و دانشجویان در صورت کسب حدنصاب نمره قبولی (60)، موفق به دریافت مدرک بین المللی میکروتیک برای دوره MTCNA می شوند، این مدارک دارای 3 سال اعتبار میباشند و پس از آن افراد بایستی در کلاسهای بروزرسانی و بازآموزی که معمولا مدت زمان کوتاه تری نسبت به دوره اصلی دارند شرکت و مجددا پس از اخذ آزمون مدرک جدید خود را دریافت نمایند.

آزمون های بین المللی میکروتیک | MTCNA در کل دنیا و صرفا توسط اساتید رسمی میکروتیک قابل برگزاری میباشند، یعنی یک استاد ایرانی میتواند مثلا به اروپا سفر کند و یک دوره MTCNA و آزمونهای میکروتیک رو برگزار کند و مجددا به کشور محل سکونت خود بازگردد.

متاسفانه در چند سال اخیر بواسطه تحریم های موجود اجازه برگزار آزمون در ایران از اساتید رسمی سلب شده، پس عملا امکان دریافت مدرک بین المللی میکروتیک در ایران فعلا وجود ندارد.

 

اهمیت دوره آموزشی MTCNA میکروتیک چقدر است؟

واقعیتش تجهیزات میکروتیک | مایکروتیک | MikroTik  این روزها در همه جا پیدا میشه، از شرکتهای بزرگ گرفته تا هتل ها و رستورانها و حتی منازل مسکونی و این یعنی یادگیری میکروتیک و آشنایی با پیکربندی میکروتیک یک الزام در حوزه فناوری اطلاعات است.

هدف اصلی دوره آموزشی MTCNA میکروتیک  | MikroTik Certified Network Associate این است که شما دانش پایه ای و اولیه جهت شروع و پیکربندی اولیه تجهیزات MikroTik | میکروتیک را یاد بگیرید. با ساختار این سیستم عامل روتری ارتباط بگیرید، فلسفه وجودی آن را درک کنید، بتوانید آن را روی ماشین های مجازی | VM نصب کنید، استفاده کنید، شخصی سازی کنید و ترس خود را از ورود یه یک دنیای حرفه ایی در حوزه تجهیزات زیرساختی شبکه بریزید و در نهایت آماده تبدیل شدن به یک مهندس میکروتیک یا یک MikroTik Certified Network Engineer شوید.

 

بازار کار دوره آموزشی MTCNA میکروتیک چگونه است؟

دوره آموزش MTCNA میکروتیک | MikroTik Certified Network Associate به تنهایی برای ورود به بازار کار میکروتیک شاید کافی نباشد اما قطعا پیشنیاز حیاتی برای ورود به دوره های پیشرفته تر میکروتیک است که تقریبا این روزها در همه جای دنیا از جمله بازار کار ایران بسیار متقاضی دارد. در واقع کسیکه متخصص میکروتیک باشد و یادگیری میکروتیک را بصورت اصولی انجام داده باشد و در ادامه دوره MTCNA  میکروتیک، دوره های پیشرفته تر را مثل دوره MTCRE, MTCUME, MTCTCE, MTCSE, MTCINE  و... را بگذراند، بدون شک هم درآمد بسیار خوب و هم سمت شغلی بهتری در حوزه کاری شبکه به دست خواهد آورد. به زبان ساده تر، این روزها در بیشتر موقعیت های شغلی شبکه در ایران و کشورهای اروپایی، از تخصص میکروتیک به عنوان یک گزینه بسیار موثر برای استخدام یاد می شود.

نظر های موجود
معرفی مدرک MTCNA میکروتیک
در
درباره ی معرفی دوره آموزشی MTCNA | MikroTik Certified Network Associate میکروتیک
0موافق 0مخالف
معرفی مدرک MTCNA میکروتیک
در
مهندسی عمومی میکروتیک MTCNA | دوره آموزشی جامع MTCNA (MikroTik Certified Network Associate) میکروتیک بصورت حرفه ایی و کاملا استاندارد طبق سرفصلهای کمپانی MikroTik، شما را با مهارت های اولیه کار با RouterOS میکروتیک (MikroTik) به خوبی آشنا می کند.
0موافق 0مخالف
نظر خودتان را بنویسد