ماژول فیبر نوری میکروتیک S-55DLC80D
5.0 / 1

ماژول فیبر نوری میکروتیک S-55DLC80D

وضعیت کالا: موجود در انبار
تماس با ما : 02144671862
S-55DLC80D یک ماژول فیبر نوری از تجهیزات کمپانی میکروتیک میباشد که با سرعت 1.25G و طول موج 1550nm اطلاعات را از طریق پورت فیبر نوری ارسال و دریافت می کند. این ماژول دارای یک کانکتور Dual LC UPC است و به صورت سینگل مد (Single Mode) عمل می کند. همچنین قابلیت انتقال اطلاعات تا مسافت 80 کیلومتر را دارا میباشد.
  پرداخت در محل تهران
  ارسال رایگان سفارشهای بالای3میلیون تومان از سایت
  ضمانت اصالت کالا 
  ارائه مناسبترین قیمت

S-55DLC80D یک ماژول فیبر نوری از تجهیزات کمپانی میکروتیک میباشد که با سرعت 1.25G و طول موج 1550nm اطلاعات را از طریق پورت فیبر نوری ارسال و دریافت می کند. این ماژول دارای یک کانکتور Dual LC UPC است و به صورت سینگل مد (Single Mode) عمل می کند. همچنین قابلیت انتقال اطلاعات تا مسافت 80 کیلومتر را دارا میباشد. 

با توجه به آزمایشات انجام شده توسط کمپانی میکروتیک این ماژول سازگار با تمامی محصولات کمپانی میکروتیک که دارای محفظه SFP و +SFP هستند میباشد . همچنین این ماژول با سایر دستگاههای دارای محفظه SFP غیر از محصولات کمپانی میکروتیک نیز سازگار هستند.

  • کانکتور Dual LC UPC
  • حداکثر سرعت پشتیبانی شده 1.25G
  • حداکثر فاصله پشتیبانی شده 80 کیلومتر
  • سازگار با محفظه SFP و +SFP
  • نوع ماژول سینگل مد SM
  • طول موج 1550nM نانو متر 
  • دمای محیطی آزمایش شده برای کارکرد ماژول 40- الی 70+ درجه سانتیگراد

مشخصات فنی

Mode SM
سرعت انتقال Data 1.25Gbps
فاصله ۸۰ کیلومتر
طول موج ۱۵۵۰ نانومتر
اتصال Dual LC UPC
نوع SFP ( فیبر نوری )
نظر های موجود
(0/0)

اورجینال

نظر خودتان را بنویسد