فایروال سیسکو مدل Cisco Firewall ASA5505

فایروال سیسکو ASA5505

فایروال 5505 از سری فایروال های 5500 Adaptive Security Appliance) ASA) سیسکو و کوچکترین مدل در این سری محسوب میشود. این فایروال با در بر داشتن سرویس های امنیتی متفاوت از سه سری PIX 500، IPS 4200 و VPN 3000، یک پکیج امنیتی مناسب برای شرکت های کوچک بشمار میرود.

لطفا قبل از ثبت سفارش جهت اطلاع از موجودی و قیمت روز تماس حاصل فرمائید.

وضعیت کالا: موجود در انبار
۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان

در سال 2005 شرکت سیسکو سری ASA را به عنوان جایگزین سری PIX معرفی کرد. پایینترین مدل دراین سری از فایروالهای سیسکو از نظر سخت افزاری، عملکرد بهتری را نسبت به نسل قبلی خود ارائه میدهند. اما تفاوت اصلی این دو سری در سرویس های امنیتی ارائه شده میباشد. آنچه که سری PIX به عنوان یک فایروال ارائه میدهد فیلترینگ Stateful پکت ها میباشد و این فیلترینگ تنها بر روی ارتباطات TCP صورت میگیرد. این در حالیست که تهدیدهای امنیتی موجود در شبکه های امروزی فراتر از این رفته و مواردی نظیر Phishing، اپلیکیشن های ویروسی، بازی های اینترنتی، ارتباطاتی که از پروتکل UDP استفاده میکنند و یا حملاتی که در لایه های متفاوتی از لایه Transport همانند لایه Application صورت میگیرد، همگی مواردی هستند که میتوانند تهدید کننده امنیت یک شرکت باشند. دیوایسی که بتواند به مقابله با این موارد مختلف بپردازد، دارای ویژگی Anti-X و یا حفاظت Multi-Threat میباشد، که سری ASA شرکت سیسکو از جمله این دیوایس ها میباشد. اگرچه بدون وجود ماژول CSC-SSM فایروال ASA خاصیت Anti-X ندارد و تفریبا مشابه یک فایروال PIX با سخت افزار قوی تر عمل میکند.

ویژگی های اصلی فایروال Cisco ASA 5505

  • عملکرد سخت افزاری قوی تر نسبت به سری Basic فایروال PIX
  • دارای واسط گرافیکی ASDM) Adaptive Security Device Manager) جهت مدیریت و تنظیمات
  • دارای هشت پورت اترنت 10/100
  • ارائه PoE روی دو پورت اول
  • امکان برقراری ارتباطات SSL و IPsec VPN
  • امکان فعال سازی سرویس های Intrusion Prevention و Worm Mitigation با استفاده از کارت AIP SSC(Advanced Inspection and Prevention Security Services Card)
  • پشتیبانی از 10 ارتباط Site-to-Site VPN و قابلیت ارتقا تا 25 ارتباط با استفاده از Security Plus License

مشخصات

تعداد پورت اترنت 10/100
۸ پورت
حافظه Flash
128 MB Flash
نوع اسلات
1 کارت سرویس امنیتی (SSC)
حداکثر ارتباط همزمان
۲۵۰۰۰
حافظه Ram
512 Mb
توان عملیاتی (Through Put)
۱۵۰ Mbps
وزن
۱.۸ کیلوگرم
ابعاد
4.45x 20.04 x 17.45 cm
نظر خودتان را بنویسد