سانترال و مرکز تلفن چند منظوره یستار مدل N824

سانترال و مرکز تلفن چند منظوره یستار N824

ظرفیت اولیه ۸ خط شهری آنالوگ معمولی | ظرفیت اولیه ۲۴ داخلی آنالوگ معمولی | پشتیبانی از ۸ کانال ترانک IP و یا VoIP (برای خطوط جدید مخابرات، شاتل و ….) | ظرفیت ۸ داخلی IP سیپ (داخلی روی شبکه یا گوشی موبایل)

لطفا قبل از ثبت سفارش جهت اطلاع از موجودی و قیمت روز تماس حاصل فرمائید.

وضعیت کالا: موجود در انبار
۱۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان
 • ظرفیت اولیه ۸ خط شهری آنالوگ معمولی

 • ظرفیت اولیه ۲۴ داخلی آنالوگ معمولی

 • پشتیبانی از ۸ کانال ترانک IP و یا VoIP (برای خطوط جدید مخابرات، شاتل و ….)

 • ظرفیت ۸ داخلی IP سیپ (داخلی روی شبکه یا گوشی موبایل)

 • امکان ضبط مکالمات، صف انتظار، کالر آیدی، صندوق صوتی، تلفن گویای چند مرحله ای، کنفرانس و ….

 • اسلات کارت SD برای دریافت پیغام و ضبط مکالمات

 • پاسخگویی همزمان به ۱۶ خط

 • بدون نیاز به تهیه لایسنس و ماژول

 • قیمت بسیار مقرون به صرفه

 • نصب و راه اندازی آسان

  مرکز تلفن Yeastar N824 یک سانترال چند منظوره و هوشمند میباشد. این محصول علاوه بر داشتن ظرفیت آنالوگ اولیه از تمام امکانات یک مرکز تماس بروز برخوردار است. علاوه بر فراهم کردن ظرفیت خطوط شهری و داخلی آنالوگ کاربر برای ظرفیت های کوچک و متوسط امکان اتصال به شبکه و امکانات ویپ را برای کاربر فراهم کرده است. از این رو میتوان از این محصول به عنوان یک دستگاه چند منظوره (Hybrid) با امکانات بروز، یاد کرد.

  ظرفیت و امکانات

  از سانترال N824 هم میتوان به عنوان یک مرکز تلفن ویپ VoIP یاد کرد و هم میتواند به عنوان یک مرکز تلفن آنالوگ با امکان پشتیبانی از داخلی ها و خطوط شهری آنالوگ، به حساب آورد. با این ویژگی این دستگاه میتواند برای کابرانی که دارای خطوط شهری زیاد هستند و نیاز به داخلی های آنالوگ متعدد دارند، ایده آل باشد. ضمن اینکه علاوه بر ظرفیت اولیه مطلوب از تمام امکانات مرکز تلفن ویپ نیز بهره میبرد. تمام این ویژگی ها در کنار قیمت مناسب و عدم نیاز به تهیه ماژول و لایسنس، این دستگاه را به رقیب سر سخت سانترال های سنتی تبدیل کرده.

   

  ظرفیت

  مرکز تلفن N824 دارای ۸ خط شهری آنالوگ برای اتصال ۸ خط مسی مخابرات و ۲۴ خروجی آنالوگ برای استفاده از تلفن های معمولی به عنوان داخلی، میباشد. در این صورت شما نیاز به تهیه ماژول و یا گیت وی های FXO و FXS نخواهید داشت. ورودی های شهری از کیفیت بالایی برخورد دار هستند و سازگاری بالایی با خطوط مخابرات ایران دارند. ضمنا شما میتواند از انواع تلفن های آنالوگ، چه فکس، چه بیسیم، چه دستگاه پوز روی داخلی های این محصول استفاده کنید. علاوه بر ظرفیت گفته شده سانترال N824 امکان ریجیستر کردن ۸ داخلی سیپ SIP را روی خود دارد. شما میتوانید از این ظرفیت برای گرفتن داخلی روی موبایل و یا تلفن های تحت شبکه SIP استفاده کنید. ضمنا این دستگاه ظرفیت ۸ کانال ترانک IP را برای شما فراهم میکند. این ظرفیت برای اتصال چند دستگاه در شعب مختلف و از طریق شبکه کارایی خواهد داشت. همچنین شما میتواند از ظرفیت ۸ ترانک IP برای اتصال خطوط سیپ ترانک مخابرات یا شرکت های شاتل و آسیاتک و .. استفاده کنید.

  امکانات

  همان طور که اشاره شد مرکز تلفن N824 علاوه بر داشتن امکانات پایه یک سانترال معمولی از امکانات کامل و بروز یک مرکز تماس حرفه ای برخور دار است. از این رو وجه شرکت شما از دید مخاطب و تماس گیرنده بسیار ارتقا خواهد یافت. بخشی از امکانات این مرکز تلفن میتوان به تلفن گویا چند مرحله ای، ضبط مکالمات، صف انتظار، توزیع هوشمند تماس ها، دریافت و ارسال فکس به ایمیل، پیغام گیر صوتی، داخلی موبایل، گزارش تماس، کالر آیدی، پیغام های فارسی (Farsi Prompts) و … اشاره کرد. برای کسب اطلاعت بیشتر در مورد امکانات این دستگاه میتوانید به تب دانلود و آموزش مراجعه کنید.

  نرم افزار Linkus

  نرم افزار Linkus یک نرم افزار بسیار کاربردی برای اتصال به مرکز تلفن N824 از طریق شبکه و به وسیله تلفن همراه و یا کامپیوتر میباشد. استفاده از این نرم افزار شرایط ایده آل برای کاربرانی که خارج از مجموعه مشغول هستند را فراهم میکند. و امکان دور کاری، دریافت تماس ها و ارتباط داخلی با کاربران را فراهم میکند.

  قیمت و ارزش خرید

  سانترال N824 یستار یه دستگاه ایده آل و بی رقیب برای کسانی است که میخواهد از زیر ساخت سنتی موجود استفاده کنند و در عین حال امکانات بروز یک مرکز تلفن بهره ببرند. Yeastar N824 در مقایسه با سانترال های سنتی امکانات وسیعی و غیر قابل چشم پوشی دارد، گرچه مقایسه این دو نمیتواند توجیه فنی داشته باشد ولی با این وجود در مقایسه قیمت ها با ظرفیت مشابه رقابت تنگاتنگی وجود دارد. از طرفی مرکز تلفن های موجود در بازار از یک ظرفیت اولیه محدودی برخورد ار هستند. و یا اینکه کلا به شکل ماژولار طرحی شده اند. از این رو برای پیاده کردن یک ظرفیت مشابه ظرفیت N824 شما باید هزینه خیلی زیادی برای تهیه ماژول و یا گیت وی بدهید که ممکن است تا چند برابر قیمت N824 برایتان تمام شود.

اطلاعات تکمیلی سانترال و مرکز تلفن چند منظوره یستار مدل N824

مشخصات

تعداد پورت RJ11
۸ خط شهری آنالوگ معمولی
ظرفیت خط داخلی
۲۴ داخلی آنالوگ معمولی
ظرفیت خط داخلی IP
۸ داخلی IP سیپ
نظر خودتان را بنویسد