مرکز تلفن ویپ و تحت شبکه گرنداستریم UCM6208

مرکز تلفن ویپ تحت شبکه گرنداستریم UCM6208

وضعیت کالا: موجود در انبار
قیمت: 16,000,000 تومان
دارای ۸ خط شهری (FXO) و ۲ داخلی آنالوگ (FXS) پیش نصب روی این مرکز تماس | امکان پشتیبانی و ریجیستر کردن تا ۸۰۰ داخلی آی پی | ظرفیت ۱۰۰ تماس همزمان
  پرداخت در محل تهران
  ارسال رایگان سفارشهای بالای3میلیون تومان از سایت
  ضمانت اصالت کالا 
  ارائه مناسبترین قیمت
 • پایداری بالا و قابل اطمینان – Stability
 • امکان پشتیبانی و ریجیستر کردن تا ۸۰۰ داخلی آی پی
 • ظرفیت ۱۰۰ تماس همزمان
 • تشخیص خودکار و عدم نیاز به تنظیمات و کانفیگ برای تلفن های ویپ گرنداستریم
 • دارای ۸ خط شهری (FXO) و ۲ داخلی آنالوگ (FXS) پیش نصب روی این مرکز تماس
 • امکان ریجیستر کردن تا ۵۰ خط سیپ ترانک SIP trunk accounts
 • مناسب برای خطوط جدید مخابرات (سیپ ترانک و تل ۳۰)
 • دارای پورت گیگ شبکه POE و پورت USB و پورت SD
 • امکان راه اندازی سیستم پاسخ گوی خودکار IVR پنج مرحله ای  

  دستگاه سانترال تحت شبکه UCM6208 یک دستگاه سانترال قدرمند است که توانایی ساپورت کردن ۸۰۰ داخلی سیپ را دارد که گرنداستریم کیفیت ۱۰۰ مکالمه همزمان را برای این دستگاه را تضمین کرده است. از این رو این مرکز تلفن میتواند گزینه بسیار مناسبی برای شرکت های بزرگ و متوسط باشه. شما میتوانید به جای تهیه یک سرور و نصب نرم افزار ویپ و دردسر های خاص این موضوع، به راحتی یک سانترال یک پارچه که صرفا برای کارایی ویپ طراحی و بهینه شده است، تهیه کنید .

  بنابر این هم از جهت پایداری و هم از لحاظ امنیت با توجه به ماژول ها و ابزار هایی که در داخل دستگاه در نظر گرفته شده، برای شما بهتر خواهد بود. ضمن اینکه این دستگاه با یک رابط کاربری ساده و کاربردی و پیشرفته شما را از سردگمی کدها و نرم افزار های مختلف نجات میدهد. این امکان را فراهم میکند تا به راحتی به قابلیت های یک مرکز تماس کامل دست پیدا کنید.

  امکانات مرکز تلفن UCM6208 گرند استریم

  این دستگاه تمام امکانات بروز یک سانترال ویپ را دارد، از جمله آنها میتوان به ضبط مکالمات، پاسخ گوی خودکار چند مرحله ای، صف انتظار، ارسال فکس و پیام به ایمیل و کلی امکانات دیگر اشاره کرد. ضمنا این دستگاه با توجه با داشتن ظرفیت ۵۰ خط هم زمان IP TRUNK برای خطوط جدید مخابرات هم مناسب است بدین ترتیب شما بدون تهیه ماژول اضافه یا هزینه اضافه میتوانید از خطوط سیپ ترانک مخابرات و تل ۳۰ بهره برداری کنید.

  همچنین ۸ خط شهری آنالوگ روی دستگاه امکان ارتباط بین دستگاه و خطوط شهری را فراهم میکند، گر چه این تعداد با تهیه گیت وی FXO میتواند به مقدار نیاز افزایش پیدا کند و از ۲ خط داخلی آنالوگ دستگاه هم میتوانید برای اتصال یک تلفن معمولی یا دستگاه پوز یا تلفن بیسیم و یا فکس استفاده کنید، گر چه این تعداد داخلی آنالوگ را هم با تهیه گیت وی FXS میتواند تا اندازه مورد نظر افزایش داد. راه اندازی بسیار آسان و عدم نیاز به کانفیگ تلفن های ویپ گرنداستریم از دیگر مزایای این دستگاه میباشد.

  یک امتیاز ویژه

  یکی دیگر از آپشن های بسیار جالب و خاص سانترال های UCM گرند استریم، لینک شدن این مرکز تماس ها با نرم افزار GS WAVE گرنداستریم روی گوشی های هوشمند اندرویدی و IOS، است. به این ترتیب گوشی همراه شما میتواند به یک داخلی این دستگاه سانترال تبدیل شود و شما میتوانید در هر جا پاسخ گوی تماس های خودتان باشید و حتی از روی گوشی موبایل با خط شهری سانترال تماس بگیرید و چون این نرم افزار بسیار محبوب توسط خود کمپانی گرنداستریم طراحی و عرضه شده، در نتیجه تمام امکانات آن به شکل درست کار میکند و از نظر امنیت هم در بهترین شرایط قرار میگیرد، این نرم افزار به شکل رایگان در اختیار کاربر قرار میگیرد.

اطلاعات تکمیلی مرکز تلفن ویپ تحت شبکه گرنداستریم UCM6208

مشخصات فنی

تعداد پورت RJ11 ۸ پورت FXO
تعداد پورت RJ11 ۲ پورت FXS
تعداد پورت اترنت 10/100/1000 ۱ پورت
ظرفیت خط داخلی IP ۸۰۰ داخلی
پورت USB دارد
نظر خودتان را بنویسد