رک ایستاده اچ پی آی 42 یونیت عمق 100 HPI

رک ایستاده اچ پی آی 42 یونیت عمق 100

42 یونیت | عمق 100 سانت |

لطفا قبل از ثبت سفارش جهت اطلاع از موجودی و قیمت روز تماس حاصل فرمائید.

وضعیت کالا: موجود در انبار
۹,۹۶۰,۰۰۰ تومان

رک ایستاده 42 یونیت HPI – اچ پی آی عمق 100

در تجهیز یک شبکه، به محفظه ای که برای قرار گیری و محافظت فیزیکی از سرور و دیگر متعلقاتی همچون سوئیچ ، روتر و مودم استفاده می گردد، رک گفته می شود. رک علاوه بر سازماندهی این تجهیزات، تهویه ای مناسب برای عملکرد بهتر آنها برقرار کرده و جلوی آسیب های ناشی از فشار و ضربه را نیز می گیرد.

رک ها در دو نوع دیواری و ایستاده تولید می گیرند و از آنجایی نسبت ابعاد و اندازه های نوع ایستاده در مقایسه با نوع دیواری بسیار بزرگتر می باشد معمولا در مجموعه های بزرگ، کارخانه ها و بانک ها مورد استفاده قرار می گیرد. در این میان یکی از رایج ترین این رک ها، رک ایستاده 42 یونیت HPI – اچ پی آی عمق 100 از برند HPI با بدنه فلزی می باشد.

لازم به ذکر است که واحد اندازه گیری رک ها یونیت (Unit) بوده که آن را به اختصار با حرف U نیز نشان می دهند. هر یونیت معادل 5 سانتی متر است و اندازه رک ها بین 4 الی 47 یونیت متغیر می باشد. برای مثال رک ایستاده 42 یونیت HPI – اچ پی آی عمق 100 دارای اندازه 42U بوده و عمق آن 100 سانتی متر می باشد.

ناگفته نماند که در طراحی رک ها معمولا برای سهولت در جابجایی، چرخ های قفل داری (Stopper دار) در نظر گرفته می شود که امکان فیکس شدن را نیز در مکانی مشخص فراهم می آورند. رک ایستاده 42 یونیت HPI – اچ پی آی عمق 100 نیز یکی از همین رک هاست که مجهز به 4 عدد چرخ استاپر دار می باشد.

 

استاندارد رک

رک ایستاده 42 یونیت HPI – اچ پی آی عمق 100 دارای استاندارد 19 اینچ می باشد. 19 اینچ استانداردی بین المللی ست که نشان از فاصله عرضی محل نصب تجهیزات در داخل رک دارد و تمامی تجهیزات شبکه در سرتاسر جهان متناسب با آن طراحی می گردند.

 

متعلقات رک

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد رک ایستاده 42 یونیت HPI – اچ پی آی عمق 100 به همراه داشتن متعلقاتی همچون پیچ و مهره به منظور نصب تجهیزات می باشد که کاربر را از صرف هزینه های جانبی بی نیاز می نماید.

نظر های موجود
رک ایستاده اچ پی آی 42 یونیت عمق 100
در
42 یونیت | عمق 100 سانت |
0موافق 0مخالف
نظر خودتان را بنویسد