تلفن آی پی 7960G سیسکو

آی پی فون 7960G سیسکو

تلفن سیسکو برای مدیران و کارمندان ارشد. صفحه نمایش بزرگ، پشتیبانی از 6 خط تلفن، PoE، و ماجول برای گسترش تعداد کلیدهای خط تلفن

لطفا قبل از ثبت سفارش جهت اطلاع از موجودی و قیمت روز تماس حاصل فرمائید.

وضعیت کالا: موجود در انبار
۳۹۰,۰۰۰ تومان
حداقل تعداد سفارش این کالا 10 می باشد.

گوشی آی پی 7960G سیسکو یکی از مهمترین گوشی های سری 7900 این شرکت است. این گوشی دارای قابلیتهای کامل (full feature) است و نیازهای مدیران و کارمندان ارشد را برآورده میکند. این گوشی دارای یک صفحه نمایش بزرگ است و 6 خط گوشی را پشتیبانی میکند. Cisco 7960G همچنین PoE را پشتیبانی میکند و میتوان پاور را از طریق شبکه دریافت کند. خرید این گوشی سیسکو برای کارمندان و مدیران که نیاز به امکانات تلفنی زیادی دارند توصیه میشود.

گوشی سیسکو 7960 و کلیدهای قابل برنامه ریزی:

گوشی سیسکو 7960 دارای 6 کلید قابل برنامه ریزی خط گوشی (Line) است. هر کلید را میتوان برای یک شماره تلفن برنامه ریزی کرد تا با فشردن آن کلید خط مربوطه آزاد شود و یا تماس تلفنی جواب داده شود. این کلیدها را میتوان از طریق Cisco Call Manager (همان CUCM) برنامه ریزی کرد تا برای سایر ویژگها مانند تماس داخلی (intercom) و یا شماره گیری سریع (speed dialing) مورد استفاده قرار گیرند. برچسب هر کلید با توجه به تظیمات سرور تلفنی بر روی صفحه نمایش ظاهر میشود.


چهار کلید نرم برای ویژگیها:

این گوشی IP سیسکو دارای 4 کلید نرم (softkey) است که زیر صفحه نمایش قرار دارند. این کلیدها را میتوان برنامه ریزی کرد تا برای ویژگیهایی مانند انتقال تماس، شماره گیری مجدد و … استفاده شوند. اینکه چه آیتمهایی توسط این کلیدها کنترل میشود توسط سرور Cisco Call Manager مشخص میشود. 


گوشی سیسکو 7960 و پشتیبانی از PoE

این گوشی سیسکو میتوان پاور را از روی شبکه بگیرید. ولی PoE پشتیبانی شده مختص سیسکو است و نه PoE استاندارد. بنابراین توصیه میشود از سوئیچهای PoE سیسکو استفاده کنید و یا از سویچهایی که با استاندارد پاور In-Line سیسکو سازگار هستند. سوئیچهای PoE سیسکو را متوانید با قیمت بسیار مناسب از سایت تهیه کنید.


صفحه نمایش گوشی سیسکو 7960

یکی از ویژگیهای برتر این گوشی VoIP صفحه نمایش بزرگ آن است که به صورت پیکسلی (Pixel-based) است و میتوان متن و تصویر را نمایش دهد. این LCD سیاه و سفید است (4 بیت معادل 16 سطح برای رنگ خاکستری). صفحه نمایش Cisco 7960G برای نشان دادن اطلاعات تماس (شماره تماس گیرنده، نام تماس گیرنده و …)، اطلاعات زمان و تقویم، تماس های از دست رفته و … مورد استفاده قرار گیرد.
توصیه های خرید گوشی 7960 سیسکو

7960 دارای 4 خط تلفن است (در مقابل 7940 سیسکو دارای دو خط و 7911 تنها یک خط دارد). بنابراین خرید این گوشی سیسکو برای مدیران و کاربرانی که تماسهای بیشتری ممکن است دریافت کنند توصیه میگردد. با توجه به اینکه ادمین کالا این گوشی را به صورت دست دوم هم می فروشد، خرید آن با قیمت های بسیار مناسب امکان پذیر است.


هدست گوشی های سیسکو

7960 یک پورت مخصوص هدست دارد که در پشت گوشی قرار میگیرد. نیازی به امپلی فایر خارجی نیست چون این گوشی یک امپلی فایر درونی دارد. صدای هدست را میتوان با دکمه های روی گوشی تنظیم کرد.
گوشی های سیسکو ماژول گسترش (Expansion Module)

گوشی 7960 سیسکو یک گوشی قابل گسترش است. شما میتوانید با تهیه کردن ماجول Cisco Unified IP Phone 7914 Expansion Module تعداد کلیدهای فیزیکی گوشی را افزایش دهید. این ماجول 14 کلید به گوشی اضافه میکند که میتواند برای شماره گیری سریع شماره های مشخص استفاده شود. استفاده از این ماژول برای منشی ها پیشنهاد میگردد. قابلیت اتصال به ماژول گسترش، مزیت این گوشی نسبت به گوشی 7940 سیسکو است.


مشخصات فیزیکی گوشی سیسکو 7960

گوشی سیسکو 7960G سیسکو دارای یک پایه قابل تنظیم است که با آن میتوان زاویه قرار گرفتن گوشی روی میز را کنترل کرد. این پایه میتوان گوشی را تا زاویه 60 بالا بیاورد. پایه گوشی به صورت استاندارد در جعبه گوشی است. همچنین شما میتوانید یک کیت (kit) برای اتصال گوشی به دیوار تهیه کنید. وزن این گوشی سیسکو 1.6 کیلوگرم است. سایر مشخصات را میتوانید از جدول پائین صفحه به دست آورید.

مشخصات

تعداد پورت شبکه
۲ پورت
کانال های VoIP
6
نحوه تامین برق
PoE and Adaptor
بلندگو
دارد
نوع بلندگو
Full Duplex
پورت هدست
Rj11
فرمت نمایش تصویر
graphical 4-bit grayscale display (320 x 222)
ابعاد
20.32x26.67x15.24 cm
پشتیبانی از پروتکل SRTP
بله
نحوه تنظیمات و نصب
Auto-provision, Phone
کنفرانس تلفنی
بله
تماس ویدیویی
خیر
کدک های فشرده سازی
G.711 a-law, G.711 mu-law, G.729a, Uncompressed Cisco wideband (16bits, 16kHz)
نظر خودتان را بنویسد