تصویر آی پی فون 7940G سیسکو

آی پی فون 7940G سیسکو

این تلفن یکی از رایجترین مدلهای تلفن سیسکو است که با دو خط تلفن، پشتیبانی از SIP و SCCP، نمایشگر بزرگ، و پشتیبانی از PoE سیسکو یکی از موفقترین گوشیهای VoIP محسوب میشود

لطفا قبل از ثبت سفارش جهت اطلاع از موجودی و قیمت روز تماس حاصل فرمائید.

وضعیت کالا: موجود در انبار
۵۵۰,۰۰۰ تومان

تلفن های سری 7900 شرکت سیسکو برای کاربران حرفه ای طراحی شده است. در این بین تلفن سیسکو 7940 برای کاربرانی که نیازمندی آن به ارتباطات تلفنی در حد متوسط است ساخته شده است. خرید این گوشی سیسکو برای کسانی که از زیرساخت شبکه سیسکو استفاده میکنند یا کال منیجر سیسکو استفاده میکنند توصیه می شود
ویژگیهای مهم تلفن سیسکو 7940

این تلفن cisco قابلیتهای زیر را دارد:


این تلفن ویپ دو خط تلفن فراهم میکند. شما میتوانید دو شماره تلفن مختلف به آن اختصاص دهید و یا از یکی از خطوط برای شماره گیری سریع استفاده کنید (مثلاً در سناریوی منشی-مدیر)
بلندگوی با کیفیت بالا برای ارتباطات hands free
پشتیبانی از هدست (7940 مجهز به یک پورت هدست مجزا است)
نمایشگر بزرگ پیکسلی (قابلیت نمایش متن و تصویر)
دسترسی سریع به اطلاعات تماس و امکانات تلفنی


تعداد خطوط و کلیدهای تلفن سیسکو 7940:

تلفن سیسکو 7940 سیسکو دارای دو خط تلفن است. شما میتوانید دو شماره تلفن مختلف را به این تلفن اختصاص دهید و سپس با دو دکمه "خط تلفن" این گوشی (سمت راست کنار نمایشگر) هر کدام از این دو خط را جواب دهید یا آزاد کنید. همچنین میتوانید یکی از از دکمه ها را برای قابلیتهای دیگر (شماره گیری سریع، انتقال تماس و ...) استفاده کنید. علاوه بر این، Cisco 7940G دارای 4 کلید نرم (soft key) است که زیر نمایشگر قرار دارد. عملکرد هر کلید و برچسبی که روی آن قرار میگیرد با برنامه ریزی Cisco Call Manager (سرور اصلی یا نصب شده به صورت اکسپرس روی روتر) تعیین میشود.


صحفه نمایش بزرگ 7940:

تلفن سیسکو 7940 سیسکو دارای صفحه نمایش بزرگ است. این صفحه نمایش سیاه و سفید و پیکسلی است که میتواند برای نمایش تصویر و متن مورد استفاده قرار گیرد. اطلاعات تماس مانند نام تماس گیرنده، تاریخ و زمان را میتوان بر روی صفحه نمایش این تلفن سیسکو دید. همچنین تصویر و لوگوی پس زمینه را میتوان با انجام تنظیمات روی کال منیجر سیسکو تغییر داد.
تلفن سیسکو 7940G و سوئیچ درونی:

Cisco 7940G دارای یک سوئیچ سه پورته درونی است. یک پورت به صورت داخلی به این تلفن سیسکو متصل است. دو پورت دیگر در پشت تلفن قرار دارند که یکی برای اتصال تلفن به سوئیچ شبکه (معمولاً سوئیچ سیسکو) استفاده میشود و دیگری را میتوان برای اتصال یک کامپیوتر به شبکه استفاده کرد. به این ترتیب در پورتهای سوئچ شبکه و کابل کشی درون ساختمان صرفه جویی میشود.


Cisco 7940 و پشیتیبانی از هدست:

تلفن سیسکو 7940 دارای یک پورت هدست در قسمت پشت گوشی است. یک امپلی فایر درونی در گوشی تعبیه شده است که صدایی شفاف فراهم میکند. بلندی صدای هدست را میتوان با کلید تنظیم بلندی صدا که روی گوشی قرار گرفته تنظیم کرد.


تلفن سیسکو 7940 و پشتیبانی از PoE:

تلفن سیسکو 7940 میتواند پاور را از طریق پورت شبکه دریافت کند. برای این منظور تکنولوژی Cisco In-Line Power استفاده میشود. این تکنولوژی با PoE استاندارد متفاوت است و بهتر است از سوئیچهای PoE سیسکو برای اتصال این تلفن ها به شبکه استفاده شود.تا بی نهایت سوئیچ های PoE را نیز با قیمت مناسب به فروش می رساند. لطفاً صفحه سوئیچ های PoE تا بی نهایت را مشاهده کنید.


ویژگیهای فیزیکی تلفن 7940 سیسکو:

از نظر فیزیکی این تلفن پایه ای قابل تنظیم دارد که با استفاده از آن میتوان زاویه قرار گرفتن گوشی روی میز را کنترل کرد. گوشی را میتوان در حالت کاملاً خوابیده روی میز قرار داد یا اینکه به صورت مایل تا زاویه 60 درجه تنظیم کرد.

 

مشخصات

تعداد پورت شبکه
۲ پورت
کانال های VoIP
۲ کانال
نحوه تامین برق
PoE and Adaptor
بلندگو
دارد
نوع بلندگو
Full Duplex
پورت هدست
Rj11
فرمت نمایش تصویر
Grayscale graphical (pixel-based)
ابعاد
20.32x26.67x15.24 cm
پشتیبانی از پروتکل SRTP
بله
نحوه تنظیمات و نصب
Auto-provision, Phone
کنفرانس تلفنی
بله
تماس ویدیویی
خیر
نظر های موجود
آی پی فون 7940G سیسکو
در
این تلفن یکی از رایجترین مدلهای تلفن سیسکو است که با دو خط تلفن، پشتیبانی از SIP و SCCP، نمایشگر بزرگ، و پشتیبانی از PoE سیسکو یکی از موفقترین گوشیهای VoIP محسوب میشود
0موافق 0مخالف
نظر خودتان را بنویسد