میکروتیک LHG Lite60 (RBLHG-60ad)

میکروتیک LHG Lite60

فرکانس 60 گیگاهرتز، کاربرد اصلی به عنوان CPE (تجهیزات سمت کاربر) و ارتباط نقطه به نقطه

لطفا قبل از ثبت سفارش جهت اطلاع از موجودی و قیمت روز تماس حاصل فرمائید.

وضعیت کالا: ناموجود

برای استفاده از این محصول گواهی تایید نمونه از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی الزامی میباشد.

RBLHG-60ad با نام تجاری LHG Lite60 یک مدل جدید و ارزان قیمت در محصولات سری 60 گیگاهرتز میباشد که صرفا میبایست با محصول دیگر در همین رنج فرکانس ارتباط برقرار نماید. با توجه به اینکه امروزه اتصالات بیسیم در فرکانس 2.4 و 5 گیگاهرتز بسیار شلوغ و غیر قابل اعتماد میباشد و اغلب رادیوها در این فرکانس ها قادر به ارائه حداکثر بازدهی خود نمیباشند. این محصول بهترین جایگزین برای غلبه بر محدودیت های فرکانسی با کمترین هزینه ممکن در مسافت های کوتاه میباشد. 

با توجه به سطح دسترسی تعیین شده Level 3 در سیستم عامل محصول از این رادیو میتوانید به عنوان CPE (تجهیزات سمت کاربر) در در ارتباط های PTMP (یک نقطه به چند نقطه) بهره گیری نمائید. در این حالت شما میتوانید محصول wAP 60G AP و یا wAP 60Gx3 را خریداری و به عنوان بخش مرکزی شبکه قرار داده و سپس با توجه به تعداد نقاط خود (حداکثر 8 دستگاه) از محصول LHG Lite60 به عنوان تجهیزات سمت گیرنده استفاده نمائید. لازم به ذکر است حداکثر مسافت قابل پوشش دهی در این حالت 800 متر میباشد. همچنین در صورت نیاز میتوانید از این رادیو در ارتباط PTP (نقطه به نقطه) با محصول مشابه خود و یا هر محصولی که قابلیت پشتیبانی از فرکانس 60 گیگاهرتز را دارا میباشد به کار بگیرید.

LHG Lite60 برای کار در فرکانس 60 گیگاهرتز و استاندارد بیسیم 802.11ad آماده شده است. این فناوری برای سرعت فوق العاده بالا اما با برد بسیار پایین کاربرد دارد. این پروتکل به طور کامل خود را از باندهای فرکانسی 2.4 و 5 گیگاهرتزی جدا کرده و بر روی فرکانس 60 گیگاهرتز کار میکند. این فضا کاملا خالی و باز است و به این ترتیب سرعتی حدود 50 برابر WIFI N امکانپذیر خواهد کرد. با توجه به پورت اترنت 10/100 در LHG Lite60 نرخ انتقال داده ائی که در پورت اترنت دریافت میکنید حداکثر 100 مگابیت بر ثانیه میباشد.  همچنین این دستگاه از لحاظ سخت افزاری شامل 1 پورت اترنت 10/100، پردازنده 1 هسته ائی مدل QCA9531 با معماری MIPSBE با سرعت پردازنده 650 مگاهرتز برای هر هسته  و مقدار ذخیره گاه حافظه 64 مگابایت میباشد. 

 از دیگر خصوصیات برجسته در این رادیو میتوان به وزن سبک. طراحی جمع و جور، قیمت کاملا مقرون به صرفه، طراحی آنتن بصورت گرید مناسب برای مناطق بادخیز، حداکثر قدرت مصرف 4W، ابعاد 391x222 میلی متر، وزن 560 گرم، منبع تغذیه از نوع POE 24V 0.38A، قابلیت کار در شرایط دمایی 40- تا 50+ درجه سانتیگراد و بهره گیری از قابلیت POE IN در پورت اترنت محصول اشاره نمود. (با استفاده از قابلیت POE IN میتوانید نسبت به تامین برق و دیتا از طریق دستگاه های دیگر مانند Switch POE ها با ولتاژ و استاندارد مشابه محصول اقدام نمائید).  همچنین برای نصب آسان تر این محصول میتوانید از پایه LHG mount  ،QMP-LHG - solidMOUNT استفاده نمائید. 

 

نظر خودتان را بنویسد