سوییچ 24 پورت گیگابیت تندا TEG1024D Tenda

سوییچ 24 پورت گیگابیت تندا TEG1024D

دارای 24 پورت با سرعت 10/100/1000 | قابلیت محافظت در برابر صاعقه به ازای هر پورت | پشتیبانی از STP

لطفا قبل از ثبت سفارش جهت اطلاع از موجودی و قیمت روز تماس حاصل فرمائید.

وضعیت کالا: موجود در انبار
۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان

تندا TEG1024D یک سوییچ 24 پورت گیگابیتی با نرخ انتقال 2000Mbps in full duplex که با حافظه Cache بزرگ خود مناسب برای ارسال فایل های بزرگ بروی شبکه بوده و کارکرد طولانی مدت دستگاه برای ارسال فایل های ویدئویی (دوربین های مداربسته) را تضمین میکند.

سوئیچ پرسرعت هوشمند 24پورت تندا TEG1024D یک سوییچ رک-مونت و پرسرعت و مدرن بوده که مناسب شبکه های ادارات و دفاتر بوده و میتواند دستگاه های مختلف را به شبکه متصل کند یا چندین شبکه مختلف را به هم متصل کند. با توجه به پورت های پرسرعت ، این سوییچ برای ارتباط سوییچ طبقات دیگر به یکدیگر نیز مناسب بوده و میتواند گذرگاه ارتباطی سایر سوییچ طبقات مختلف باشد. با بهره مندی از چیپ قدرتمند Broadcom StrataConnect-series chip یک گام از سوییچ های هم رده خود جلوتر بوده و یک ارتباط پرسرعت و پایدار را برای تمامی کاربران به ارمغان می آورد.

تمام 24 پورت Tenda-TEG1024D از نوع پرسرعت Gigabit بوده و میتوانند با سرعت 10/100/1000Mbps ارتباط بین مبداء و مقصد برقرار کنند که میتواند علاوه بر استفاده در لایه Access در لایه Distribution نیز استفاده شود. در این لایه که به لایه 2 نیز معروف است ارتباط بین سوییچ لایه 1 (لایه Access که متصل به کامپیوتر ها میباشد) به لایه 3 که لایه Core نامیده میشود، برقرار میشود. بهره مندی از پورت های پرسرعت Gigabit و چیپ قدرتمند Broadcom و پشتیبانی از STP (جلوگیری از لوپ) میتواند یک انتخاب مناسب برای سوییچ های لایه 2 ادارات و دفاتر باشد.

سوئیچ پرسرعت هوشمند 24پورت تندا TEG1024D از قابلیت مشهور STP ( Spanning Tree) پشتیبانی میکند. STP یک پروتکل در دنیای شبکه است که از بروز لوپ Loop ( چرخه) در شبکه جلوگیری میکند. اما لوپ چیست و چگونه ایجاد میشود؟

ممکن است در شبکه لوپ ایجاد شود، به این صورت که مثلا شما دو پورت یک سوییچ را با کابل به هم وصل کنید در این صورت هر دو پورت شروع به ارسال اطلاعات برای شناسایی طرف مقابل میکنند و چون هردو در یک سوییچ هستند نمیتوانند پاسخ مناسب را دریافت کنند و بعلت بالا رفتن حجم ارسال دیتا، سوییچ از کار می افتد و شبکه قطع میشود.
یا ممکن است چند سوییچ برای پشتیبانی از یکدیگر در شبکه به هم متصل شوند و هرکدام میخواهند کامپیوتر های متصل به خود را به سوییچ های همسایه خود یاد بدهند، سوییچ اول کامپیوتر A را که به خود متصل است را به سوییچ دوم معرفی میکند، سوییچ دوم کامپیوتر A را به سوییچ سوم معرفی میکند و میگوید آن را از شبکه یاد گرفته، سوییچ سوم کامپیوتر A را به سوییچ اول یاد میدهد و میگوید آن را از شبکه یاد گرفته، سوییچ اول، دوباره کامپیوتر A رابه سوییچ دوم یاد میدهد و میگوید از شبکه یاد گرفته و …..و این چرخه تا ابد ادامه می یابد حالا تصور کنید تعداد کامپیوتر های متصل به این سه سوییچ بجای یک دستگاه بیش از 50 دستگاه باشد در این صورت تا از شدت دیتا ارسالی سوییچ ها برای یکدیگر، شبکه از کار می افتد.

سوییچ Tenda-TEG1024D با پشتیبانی از STP میتواند از بروز لوپ بصورت خودکار جلوگیری کند و خیال ادمین شبکه و کاربران را از کند شدن یا از کار افتادن شبکه را راحت کند. این عمل به بستن هوشمندانه و خودکار پورت های سوییچ در مواقعی که امکان ایجاد لوپ میباشد میسر میشود و در زمانی که امکان ایجاد لوپ برطرف میشود، پورت ها دوباره باز میشود.

با بهره مندی از استاندارد Energy-Efficient Ethernet (EEE) و استفاده از محفظه تمام فلزی و بزرگ(نسبت به تعداد پورت ها)، سوئیچ پرسرعت هوشمند 24پورت تندا TEG1016D با حداقل مصرف انرژی و تهویه مناسب بدون صدا از ایجاد گرما اضافی جلوگیری میکند و یک کارکرد طولانی مدت و پایدار را به ارمغان می آورد. همچنین این سوییچ با ابعاد مناسب خود میتواند به صورت دیواری یا رومیزی استفاده شود.

از مزایای سوئیچ پرسرعت هوشمند 24پورت تندا میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

دارای 24 پورت پرسرعت گیگابیتی 10/100/1000Mbps
دارای 48Gbps ظرفیت شبکه ( Backplane Bandwidth )
بدنه فلزی و مستحکم با تهویه مناسب برای سالها استفاده مدوام
دارای جدول MAC Address با ظرفیت 8K برای ذخیره هشت هزار مک آدرس های دستگاه ها
قابلیت محافظت در برابر نوسانات برقی برای پورت های سوییچ تا 4000V
پشتیبانی از STP و جلوگیری از ایجاد لوپ بصورت هوشمند
قابل استفاده بصورت رومیزی یا نصب در رک های 19 و 13 اینچی
دارای 9K jumbo Frame برای ارسال راحت تر فایل های بزرگ تحت شبکه

مشخصات

تعداد پورت اترنت 10/100/1000
۲۴ پورت
ظرفیت سوئیچینگ
48 گیگابیت بر ثانیه
نوع سوئیچ
غیر مدیریتی
نظر خودتان را بنویسد