رادیو وایرلس وایز نتورک WiseNetwork CPE900
5.0 / 1

رادیو وایرلس وایز نتورکز CPE900

وضعیت کالا: موجود در انبار
تماس با ما : 02144671862
این رادیو، یکی از گزینه های خوب برای پروژه های انتقال تصویر و دیتا تا فاصله های زیر یک کیلومتر بوده و حتی قابلیت اتصال چند رادیو را به یک رادیو را نیز به شما می دهد، که شاید این گزینه در پروژه های انتقال دیتا، امری مهم محسوب شود. همچنین با اتصال این رادیو به اینترنت ، امکان مدیریت دستگاه از راه دور برای شما به وجود می آید که این خود امری جذاب برای ایجاد سیاست های مانیتورینگ شبکه می باشد.
  پرداخت در محل تهران
  ارسال رایگان سفارشهای بالای3میلیون تومان از سایت
  ضمانت اصالت کالا 
  ارائه مناسبترین قیمت

"وایز نتورکز" یک برند چینی در حوزه تجهیزات رادیویی می باشد که چندین سال سابقه فعالیت در ایران را دارا می باشد. برخی از محصولات قدیمی این برند شاید شامل اشکالاتی بودند، ولی با تاسیس دفتر نمایندگی این برند (در حدود 4 سال پیش تا کنون ) و استقرار تیم فنی و فروش داخلی ، بازخوردهایی که مشتریان از محصولات قدیمی ارائه کردند و تغییرات در ساختار برخی محصولات (صرفا برای ایران)، محصولات این برند تفاوت های بسزایی در کیفیت و کارکرد پیدا کرده است . البته با وجود رقبایی همچون Mikrotik و UBNT دفتر ایران این برند فقط بر روی برخی از محصولات که از نظر قیمت و کارایی پاسخ گوی بازار و پروژه های داخلی می باشد ، تمرکز کرده و لذا همه محصولات این برند در ایران (به دلیل عدم ورود به رقابت اشتباه با دیگر برندها) وارد و توزیع نمی گردند. البته این برند تاکنون کالاهای خود را به راحتی در بازار خرده فروشی عرضه نکرده و بیشتر در پروژه های در حال انجام داخلی ، محصولات خود را استفاده کرده است.


در ذیل اطلاعات فنی محصول به اختصار توضیح داده شده است:

802.11 ac/n/a, 5GHz

2*2 MIMO, 867Mbps

20dBm, TX Power

12dBi Dual-Polar Panel Antenna

2*10/100 Fast Ethernet

24v Passive PoE injector

Pole Mount, IP65

1Km, Coverage Range

AP (Host) & Repeater(Client) Mode

LED Panel for Configuration

 

بعد از این توضیحات باید گفت این رادیو ، یکی از گزینه های خوب برای پروژه های انتقال تصویر و دیتا تا فاصله های زیر یک کیلومتر بوده و حتی قابلیت اتصال چند رادیو را به یک رادیو را نیز به شما می دهد، که شاید این گزینه در پروژه های انتقال دیتا، امری مهم محسوب شود. همچنین با اتصال این رادیو به اینترنت، امکان مدیریت دستگاه از راه دور برای شما به وجود می آید که این خود امری جذاب برای ایجاد سیاست های مانیتورینگ شبکه می باشد.

مشخصات فنی

تعداد پورت اترنت 10/100 ۲ پورت
استاندارد وایرلس 802.11a/n/ac
فرکانس 5 Ghz
قدرت آنتن DBI ۱۳
نظر های موجود
(0/0)

👌

نظر خودتان را بنویسد