ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل Mikrotik Optical Fiber Module S-3553LC20D

ماژول فیبر نوری میکروتیک S-3553LC20D

وضعیت کالا: اتمام موجودی : شما می توانید از محصولات مشابه در وسط صفحه نیز دیدن نمائید ، تماس با ما 02144671862 تلگرام آنلاین 09981008658
قیمت: 400,000 تومان

2 عدد ماژول فیبر (SFP) | سرعت تبادل اطلاعات 1.25G | مد فیبر Single Mode | کانکتور LC

  ضمانت یکسال گارانتی و عودت وجه و تعویض کالا تا یکماه
  ضمانت مناسبترین قیمت
  پرداخت در محل و ارسال رایگان خرید های بالای 100.000 تومان
2.000.000 تومان (2%) ، 4.000.000 تومان (3%) ، 6.000.000 تومان (4%) و بالای8.000.000 تومان خرید (6%) تخفیف 
هر100.000تومان خرید ، یک امتیاز تخفیف در خریدهای بعدی

این ماژول یک جفت فرستنده و گیرنده SFP است، S-35LC20D 1.25G حالت تک ماژول SFP نوری با اتصال LC، T1310nm / R1550nm، که برای اتصال به شبکه کار می کند تا 20km و پشتیبانی از DDM است. از S-53LC20D 1.25G حالت تک transeiver SFP نوری با اتصال LC، T1550nm / R1310nm، که برای اتصال به شبکه کار می کند تا 20km و پشتیبانی از DDM است.

 

واحد ها تست شده و سازگار با RB260GS، RB2011LS، RB2011LS-IN، RB2011UAS-IN، RB2011UAS-RM، RB2011UAS-2HnD، RB2011UAS-2HnD-IN CCR1036-12G-4S. واحد و همچنین سازگار با دستگاه های SFP غیر میکروتیک می باشد.

مشخصات فنی

فاصله ۲۰ کیلومتر
Mode SM
سرعت انتقال Data 1.25Gbps
نوع SFP ( فیبر نوری )
اتصال LC
نظر خودتان را بنویسد