اینترفیس و ماژول سیسکو

رم 128 مگابایت روتر 1841 سیسکو

Dram یا رم 128 مگابایت روتر 1841 سیسکو Cisco 1841 Router 128 Dram

220,000 تومان

رم 256 مگابایت روتر 1841 سیسکو

Dram یا رم 256 مگابایت روتر 1841 سیسکو Cisco 1841 Router 256 Dram

180,000 تومان

ماژول سیسکو PVDM2-32

PVDM ماژول پردازنده سیگنال دیجیتال (DSP)

280,000 تومان

ماژول سیسکو VWIC2-2MFT-T1/E1

دو پورت E1/T1 نصب بر روی سری 2800 و 3800 نصب بر روی NM-HDV2-2T1/E1 قابلیت انتقال Voice و Data

1,150,000 تومان

ماژول شبکه سیسکو WIC-1SHDSL-V3

جزئیات : Cisco WIC-1SHDSL-V3=1-port G.shdsl | نرخ انتقال اطلاعات در این ماژول 4.6Mbit/s می باشد. | نوع طراحی و هزینه مناسب و سطح دسترسی با چگالی بالا |

400,000 تومان

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM

مدل : GLC-LH-SM جزئیات :GE SFP,LC Connector LX/LH Transceiver اتصال LC فرستنده و گیرنده LX / LH تولید محصول : 1000BASE-LX/LH

150,000 تومان

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MM

Device Type: Transceiver module Form Factor: Plug-in module Interface (Bus) Type: SFP , mini-GBIC Connectivity Technology: Wired Cabling Type: Ethernet 1000Base-SX Data Link Protocol: Gigabit Ethernet Data Transfer Rate: 1 Gbps Max Transfer Distance: 1800 ft Optical Wave Length: 850 nm Interfaces: 1 x network, Ethernet 1000Base-SX, LC multi-mode x 2 Compatible Slots: 1 x SFP , mini-GBIC

65,000 تومان

ماژول کارت شبکه سیسکو EHWIC-1GE-SFP-CU

کارت EHWIC مدل WAN کارت EHWIC-1GE-SFP-CU مناسب برای نصب برروی روتر سیسکو مدل 1900،2900،3900 می باشد .

1,750,000 تومان

ماژول کارت شبکه سیسکو HWIC-1GE-SFP

نوع دستگاه: کارت شبکه | نوع طراحی: پلاگین ماژول| نوع اتصال: با‌سیم| پروتکل پیوند داده: Gigabit LAN | سرعتانتقال داده: ۱Gbps | پروتکل مدیریت از راه دور: SNMP, RMON

1,750,000 تومان

ماژول سیسکو HWIC-16A

شانزده پورت ناهماهنگسازی EIA-232

تماس با ما : 02144671862

ماژول سیسکو HWIC-1CE1T1-PRI

ماژول برای برقراری ارتباط اتصال به شبکه های E1 و T1

تماس با ما : 02144671862

ماژول سیسکو HWIC-2CE1T1-PRI

پروتکل : HWIC | پورت : 2x RJ-48C Channelized E1/T1/ISDN-PRI | سرعت در حالت 1.54Mbps : T1 | سرعت در حالت 2.05Mbps : E1 |

تماس با ما : 02144671862

ماژول سیسکو HWIC-D-9ESW

تعداد پورت : ۹ پورت ۱۰/۱۰۰ | روتر های سری 1800 ، 1941 ، 2800 ، 3800 و 3900 این ماٰژول را پشتیبانی میکند |

تماس با ما : 02144671862

ماژول سیسکو VIC2-2FXS

دارای دو پورت FXS | سوکت RJ-11 | پشتیبانی از پروتکل T.38 | مد سیگنالینگ: FSK/DTMF | سازگار با روتر سری 2800 و 3800 | سازگار با NM-HDV2-2T1/E1

تماس با ما : 02144671862

ماژول سیسکو WIC-1DSU-T1-V2

ماژول سیسکو مدل cisco module WIC-1DSU-T1-V2

تماس با ما : 02144671862

ماژول سیسکو HWIC-1ADSL

پورت : 1xRJ-11 ADSL WAN | رسانه انتقال : Twisted Pair | سرعت دانلود : 24Mbps | سرعت آپلود : 1.5Mbps | محدوده دمای کارکرد : -20 تا 65 درجه |

تماس با ما : 02144671862

ماژول سیسکو HWIC-1FE

سرعت : 100Mbps | پروتکل : TCP/IP, L2TP, PPPoE | استاندارد کابل : Ethernet 10Base-T, Ethernet 100Base-TX |

1,100,000 تومان

ماژول سیسکو HWIC-1T

پورت : 1-port serial HWIC provides نوع رابط : HWIC HWIC-1T کارت واسط سریال WAN با سرعت بالا و قابل استفاده در سری روتر های 1800 ، 1900 ، 2800 ، 2900 ، 3800 و 3900 می باشد.

500,000 تومان

ماژول سیسکو HWIC-2FE

نوع رابط : HWIC | سرعت : 100Mbps | استاندارد کابل : Ethernet 10Base-T, Ethernet 100Base-TX | پروتکل انتقال شبکه : TCP/IP, L2TP, PPPoE |

تماس با ما : 02144671862

ماژول سیسکو HWIC-2SHDSL

ک پورت SHDSL دو زوج | نصب بر روی سری 1900، 2900 و 3900 | نصب بر روی سری 1800، 2800 و 3800 | یک پورت RJ11 |

تماس با ما : 02144671862

ماژول سیسکو HWIC-2T

مدل : HWIC-2T | جزئیات : Cisco 2-Port Serial WAN Interface Card | سازگاری با سری های 1800, 1900, 2800, 2900, 3800 و3900 | پشتیبانی دو کارت سریال |

تماس با ما : 02144671862

ماژول سیسکو HWIC-4ESW

تعداد پورت شبکه : 4 | مدل ماژول : HWIC-4ESW | سرعت انتقال داده : 100Mbps |

770,000 تومان

ماژول سیسکو HWIC-4ESW-POE

تعداد پورت شبکه : 4 پورت POE | مدل ماژول : HWIC-4ESW-POE | سرعت انتقال داده : 100Mbps |

تماس با ما : 02144671862

ماژول سیسکو HWIC-4SHDSL

مناسب جهت سیسکوهای سری 1921 | پروتکل : HWIC | پورت : 1x RJ-11 G.SHDSL WAN | سرعت : 9.2Mbps | دمای کارکرد : -20 تا 65 درجه سانتیگراد

1,400,000 تومان