درباره TRENDnet

از سال 1990 شرکت ترندنت با ارائه راه حل های خود توانسته است امکاناتی فراهم سازد که کاربران قادر باشند در هر نقطه و  با هر پهنای باند لوازم جانبی شبکه و اطلاعات چند رسانه ای خود را به اشتراک بگذارند. همچنین شرکت ترندنت با ارائه محصولات با کیفیت متنوع از جمله تجهیزات شبکه ای کابلی و بی سیم، فیبر نوری، سوئیچ، KVM، دوربین های تحت شبکه،Print Server، PowerLine، Bluetooth، PoE و لوازم جانبی چند رسانه ای، رضایت مصرف کنندگان و کاربران خانگی و اداری خود را تا حدود زیادی بدست آورده است.

شعبه مرکزی ترندنت در شهر تورانس واقع در ایالت کالیفرنیا می باشد، شرکت ترندنت نمایندگان فعال بسیاری در نقاط بسیاری از اروپا، آفریقا، خاور دور و نیزدر خاورمیانه دارد. یکی از اساسی ترین مولفه های موفقیت شرکت ترندنت مدیریت کیفیت محصولات تولیدی آن است که این باعث کسب رضایت بسیاری از مشتریان ما گردیده است.

شرکت ترندنت با بیش از 250 نماینده فعال در 120 کشور جهان با ارائه پشتیبانی حرفه ای و عملکرد استثنائی در کسب رضایت مشتریان نام خود را در زمره یکی از بهترین شرکت های تولید کننده و ارائه دهنده خدمات شبکه ای قرار داده است. شرکت ترندنت یکی از سریعترین پیشرفت کنندگان در عرصه ارائه خدمات شبکه ای در بین دیگر شرکت ها، علاوه بر موارد ذکر شده همواره به صورت فعال در تلاش جهت کاهش ایجاد خطرات زیان آور زیست محیطی بوده است؛ محصولات ترندنت به دلیل سازگاری با محیط زیست با کسب نشان RoHS از اتحادیه اروپا و نیز مطابقت محصولات بابخشنامه WEEE نشان دهنده این است که این شرکت احترام خاصی به حفظ محیط زیست و تلاش در توسعه طبیعت ارزشمند کره زمین می باشد.

مهندسان شرکت ترندنت با بیش از 20 سال پشتکار و تجربه توانسته اند به تکنولوژی برش لبه ای دست پیدا کنند که این امر سبب یکپارچه شدن سخت افزار دستگاه های تولید شده در این شرکت گریده است. قابل ذکر است شرکت ترندنت با همکاری بسیار نزدیک با شرکت های بزرگیچون Intel، Hp، AMD و Microsoft در جهت  ارائه راه حل و یکپارچه ساختن و نیز تسهیل در استفاده از امکانات شبکه ای قدم های بسیارمفیدی برداشته است. تعریف راه حل هایی در جهت توانمند سازی کاربران در استفاده از نرم افزار ها در اشتراک گذاری و مدیریت مطمئن و بهتر شبکه از دیگر اقدامات این شرکت می باشد.

دوربین مداربسته ترندنت مدل Trendnet TV-IP321WI

Indoor / Outdoor 1.3 MP HD WiFi IR Network Camera

ريال

دوربین مداربسته ترندنت مدل Trendnet TV-IP310PI

Indoor / Outdoor 3MP Full HD PoE Day / Night Network Camera

ريال

دوربین مداربسته ترندنت مدل Trendnet TV-IP311PI

Indoor / Outdoor 3MP Full HD PoE Dome Day Night Network Camera

ريال

دوربین مداربسته ترندنت مدل Trendnet TV-IP321P

Indoor / Outdoor 1.3 MP HD PoE Dome IR Network Camera

ريال

دوربین مداربسته ترندنت مدل Trendnet TV-IP420P

دوربین مدار بسته مدل TV-IP420P با توانایی نصب به صورت WIFIو POE و ساپورت ONVIF و پروتکل IPv6 به همراه ذخیره تصاویر بر روی خو با پشتیبانی از Micro SD 128GB

ريال

دوربین مداربسته ترندنت مدل Trendnet TV-IP312PI

Outdoor 3 MP Full HD 1080p PoE IR Network Camera

ريال