ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM
5.0 / 1

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM

وضعیت کالا: موجود در انبار
قیمت: 150,000 تومان

مدل : GLC-LH-SM جزئیات :GE SFP,LC Connector LX/LH Transceiver اتصال LC فرستنده و گیرنده LX / LH تولید محصول : 1000BASE-LX/LH

  ضمانت یکسال گارانتی و عودت وجه و تعویض کالا تا یکماه
  ضمانت مناسبترین قیمت
  پرداخت در محل و ارسال رایگان خرید های بالای 100.000 تومان
2.000.000 تومان (2%) ، 4.000.000 تومان (3%) ، 6.000.000 تومان (4%) و بالای8.000.000 تومان خرید (6%) تخفیف 
هر100.000تومان خرید ، یک امتیاز تخفیف در خریدهای بعدی

GLC-LH-SM , سازگار با سوییچ های میکروتیک و سیسکو , سازگار با استاندارد IEEE 802.3z , قابلیت کارکرد Single mode ده کیلومتر , مالتی مد 550 متر

GLC-LH-SM نوعی ماژول فیبر میباشد که فعالیت الکترونیکی در آن صورت میگیرد و اطلاعات وارد شده به آنها بسته به شرایط برنامه ریزی شده برای دستگاه پردازش و  رد و بدل میشود , این مدل  ار تولیدات کمپانی سیسکو میباشد که برای پورت SFP روتر ها و سوییچ های سیسکو و میکروتیک قابل استفاده میباشد , این نوع ماژول SFP طبق استاندارد IEEE 802.3z قابلیت کارکرد در مسافت 10 کیلومتر بر روی شبکه های SPAN فیبر نوری Single mode و مسافت 550 متری روی انواع فیبر نوری مالتی مد را دارد

مشخصات فنی

استاندارد ها استاندارد IEEE 802.3z
طول موج طول موج 850nm
طول کابل تا 10 کیلومتر
پهنای باند پورت 1 Gbps
نظر های موجود
(0/0)

orginal

نظر خودتان را بنویسد